210 6654159

Αναζήτηση

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   |   ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ   |   ΟΜΑΔΕΣ   |   ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

Α' ΟΜΙΛΟΣ
B' ΟΜΙΛΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - B' ΟΜΙΛΟΣ
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
1.  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  5 15 64 - 25 +39
2.  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  5 12 59 - 33 +23
3.  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  5 6 35 - 45 - 10
4.  ΠΑΟ 2  5 6 39 - 43 - 4
5.  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  5 3 29 - 49 - 20
6.  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  5 3 33 - 64  - 31

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 04/11/2017     12.45 ΝΟΒ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  18 - 7    
Σάββατο, 04/11/2017 13.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  17 - 7    
Σάββατο, 04/11/2017 14.15 ΠΑΟ 2-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ     7 - 14     
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 25/11/2017     12.45 ΝΟΒ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2                   15 - 8
Σάββατο, 25/11/2017 13.30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                    4 - 6
Σάββατο, 25/11/2017 14.15 ΠΑΟ 2-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                      9 - 12
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 09/12/2017     12.45 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ        3 - 11    
Σάββατο, 09/12/2017 13.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  10 - 5
Σάββατο, 09/12/2017 14.15 ΝΟΒ-ΠΑΟ 2   9 - 2
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 13/1/2018    12.45 ΝΟΒ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ         9 - 7    
Σάββατο, 13/1/2018 13.30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ   11 - 7 
Σάββατο, 13/1/2018 14.15 ΠΑΟ 2-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ   9 - 4
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 27/1/2018        12.45 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ         3 - 13
Σάββατο, 27/1/2018 13.30 ΝΟΒ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ    
Σάββατο, 27/1/2018 14.15 ΠΑΟ 2-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2           14 - 4 
 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΑΣ
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΑΣ
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
 1. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  4  10  42 - 26 +16
 2. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1   4  10  38 - 24 +14
 3. ΠΑΟ 2  4  6  33 - 27 + 6
 4. ΦΑΛΗΡΟ 2  4  6   32 - 27  + 5
 5. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  4  3  26 - 39 - 13
 6. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  4  0  23 - 51 - 28
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/02/2018 12.45   ΠΑΟ 2 - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7 - 13 
Σάββατο 10/02/2018 13.30   ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ 2 - ΦΑΛΗΡΟ 2 7 - 11 
Σάββατο 10/02/2018 14.15  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ   10 - 7     
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 03/03/2018 12.45   ΠΑΟ 2 - ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                       3 - 6    
Σάββατο 03/03/2018 13.30  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 7 - 11   
Σάββατο 03/03/2018 14.15  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΟ 2 9 - 6   
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17/03/2018 12.45   ΠΑΟ 2 - ΦΑΛΗΡΟ 2     7 - 4 
Σάββατο 17/03/2018 13.30  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ 2     13 - 5
Σάββατο 17/03/2018 14.15   ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ     11 - 4
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 31/03/2018  12.45   ΠΑΟ 2 - ΝΗΡΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  16 - 4   
Σάββατο 31/03/2018 13.30  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9 - 9 
Σάββατο 31/03/2018 14.15 ΦΑΛΗΡΟ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 11- 4  
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/04/2018 17.15   ΠΑΟ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ               
Σάββατο 14/04/2018 18.00   ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΦΑΛΗΡΟ 2  
Σάββατο 14/04/2018 18.45   ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   
 ΑΠΟΝΟΜΕΣ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ