210 6654159

Αναζήτηση

Αποτελέσματα - Βαθμολογία - Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   |   ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ   |   ΟΜΑΔΕΣ   |   ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

Α' ΟΜΙΛΟΣ
B' ΟΜΙΛΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
1.  ΠΑΟ 1 5 15 53-20 + 33
2.  ΦΑΛΗΡΟ 1 5 12 51-23 + 28
3.  ΚΑΣΤΕΛΛΑ 5 7 44-38 + 6
4.  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5 7 41-49  - 8
5.  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 5 3 26-49 - 23
6.  ΦΑΛΗΡΟ 2 5 0 27-64 - 37

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - A' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 13/01/2018 12.45  ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ             9 - 9   
Σάββατο, 13/01/2018  13.30  ΦΑΛΗΡΟ 2-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1       4 - 8
Σάββατο, 13/01/2018 14.15  ΦΑΛΗΡΟ 1-ΠΑΟ 1       3 - 5
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 11/11/2017     12.45  ΦΑΛΗΡΟ 1-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                             14 - 5
Σάββατο, 11/11/2017  13.30  ΦΑΛΗΡΟ 2-ΚΑΣΤΕΛΛΑ                   5 - 15
Σάββατο, 11/11/2017 14.15  ΠΑΟ 1-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                10 - 4
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 02/12/2017     12.45 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΠΑΟ 1                                                                       4 - 14
 Σάββατο, 02/12/2017 13.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                               12 - 7 
 Σάββατο, 02/12/2017  14.15 ΦΑΛΗΡΟ 1-ΦΑΛΗΡΟ 2                                 13 - 14 
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 16/12/2017          12.45  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                                 10 - 3
 Σάββατο, 16/12/2017 13.30  ΦΑΛΗΡΟ 1-ΚΑΣΤΕΛΛΑ                          8 - 5 
 Σάββατο, 16/12/2017 14.15  ΦΑΛΗΡΟ 2-ΠΑΟ 1                            5 - 15
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 20/01/2018         12.45 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΟ 2                                          13 - 9
 Σάββατο, 20/01/2018 13.30 ΦΑΛΗΡΟ 1-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                                   13 - 4
 Σάββατο, 20/01/2018 14.15 ΠΑΟ 1-ΚΑΣΤΕΛΛΑ                                    9 - 4
 
 
PLAY OFFS
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - PLAY OFFS
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
1.   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  1 3 12 - 7   + 5
2.   ΦΑΛΗΡΟ 1  1 3 6 - 2  + 4
3.   ΠΑΟ 1  1 3 11 -8   + 3
4.   ΚΑΣΤΕΛΛΑ  1 0 8 -11  - 3
5.   ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  1 0 2 - 6  - 4 
6.   ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  1 0 7 - 12  - 5 
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο 03/02/2018 12.45  ΠΑΟ 1 - ΚΑΣΤΕΛΛΑ               11 - 8              
 Σάββατο 03/02/2018 13.30   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 12 - 7
 Σάββατο 03/02/2018 14.15   ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 6 - 2 
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο 24/02/2018  12.45  ΠΑΟ 1 - ΦΑΛΗΡΟ 1                            
 Σάββατο 24/02/2018  13.30  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  
 Σάββατο 24/02/2018  14.15  ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/03/2018 12.45   ΠΑΟ 1 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                       
Σάββατο 10/03/2018 13.30   ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  
Σάββατο 10/03/2018 14.15   ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/03/2018 12.45   ΠΑΟ 1 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ                            
Σάββατο 24/03/2018 13.30   ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΚΑΣΤΕΛΛΑ  
Σάββατο 24/03/2018 14.15   ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/04/2018 12.45   ΠΑΟ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                           
Σάββατο 14/04/2018 13.30  ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
Σάββατο 14/04/2018 14.15   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ  
 ΑΠΟΝΟΜΕΣ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ