210 6654159

Αναζήτηση

H Προκήρυξη του 4ου τουρνουά προμίνι Turbo Water Polo Fun!

- Στο τουρνουά συμμετέχουν αθλητές γεννημένοι το 2006 και μικρότεροι.
- Οι διαστάσεις του τερέν θα είναι 20x14 μέτρα.
- Η μπάλλα θα είναι Νο 3.
- Η διάρκεια του παιχνιδιού θα είναι 4 7λεπτα.
-Παίζουμε σύστημα πρες.
-Όλα τα παιδιά παίζουν τουλάχιστον ένα επτάλεπτο.
-Οι προπονητές να μιλούν όσο το δυνατό λιγότερο κατά τη διάρκεια του αγώνα

Τρόπος διεξαγωγής

- Συμμετέχουν 12 ομάδες που χωρίζονται σε 2 ομίλους των 6 ομάδων.
- Ο κάθε όμιλος παίζει παιχνίδια Σάββατο παρά Σάββατο (2 παιχνίδια το μήνα).
- Στην πρώτη φάση παίζουν όλοι με όλους 1 φορά (σύστημα Pool) συνολικά 5 παιχνίδια η κάθε ομάδα.
- Στην επόμενη φάση οι 3 πρώτοι του κάθε ομίλου σχηματίζουν τον όμιλο των play offs (6 ομάδες), όπου θα παίξουν όλοι με όλους μία φορά (σύστημα Pool), συνολικά 5 παιχνίδια η κάθε ομάδα,από τον οποίο θ'αναδειχτεί ο πρωταθλητής.
- Οι υπόλοιποι 3 του κάθε ομίλου θα συμμετέχουν σ'ένα όμιλο των 6 ομάδων που θα ονομαστεί Κύπελλο Φιλίας,όπου θα παίξουν όλοι με όλους μία φορά (σύστημα Pool).
- Στις τρείς πρώτες ομάδες των play offs και του Κυπέλλου Φιλίας θ'απονεμηθούν Κύπελλα και μετάλλια καθώς και σε όλες τις ομάδες μετάλλια και διπλώματα συμμετοχής.

Βαθμολογία

Κάθε ομάδα παίρνει:
- Για τη νίκη τρεις (3) βαθμούς
- Για την ισοπαλία ένας (1) βαθμούς
- Για την ήττα μηδέν (0) βαθμούς

Ισοβαθμίες

- εάν οι ομάδες που ισοβαθμούν είναι δύο:
1. Υπολογίζεται ο μεταξύ τους αγώνας.
2. Αν το αποτέλεσμα του μεταξύ τους αγώνα είναι ισόπαλο λαμβάνεται υπόψη η καλύτερη διαφορά τερμάτων.
3. Εάν και πάλι υπάρχει ισοβαθμία γίνεται κλήρωση.

- εάν περισσότερες από δύο ομάδες συγκεντρώσουν τους ίδιους βαθμούς:
1. Υπολογίζεται η βαθμολογία των μεταξύ τους αγώνων.
2. Κατόπιν, λαμβάνεται υπόψη η καλύτερη διαφορά τερμάτων στους μεταξύ τους αγώνες.
3. Εάν και πάλι υπάρχει ισοβαθμία γίνεται κλήρωση.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ | ΟΜΑΔΕΣ | ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   |   ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ   |   ΟΜΑΔΕΣ   |   ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

Α' ΟΜΙΛΟΣ
B' ΟΜΙΛΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - Α' ΟΜΙΛΟΣ
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
1.  ΠΑΟ 1 5 15 53-20 + 33
2.  ΦΑΛΗΡΟ 1 5 12 51-23 + 28
3.  ΚΑΣΤΕΛΛΑ 5 7 44-38 + 6
4.  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 5 7 41-49  - 8
5.  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 5 3 26-49 - 23
6.  ΦΑΛΗΡΟ 2 5 0 27-64 - 37

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - A' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 13/01/2018 12.45  ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ             9 - 9   
Σάββατο, 13/01/2018  13.30  ΦΑΛΗΡΟ 2-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1       4 - 8
Σάββατο, 13/01/2018 14.15  ΦΑΛΗΡΟ 1-ΠΑΟ 1       3 - 5
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 11/11/2017     12.45  ΦΑΛΗΡΟ 1-ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ                             14 - 5
Σάββατο, 11/11/2017  13.30  ΦΑΛΗΡΟ 2-ΚΑΣΤΕΛΛΑ                   5 - 15
Σάββατο, 11/11/2017 14.15  ΠΑΟ 1-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                10 - 4
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 02/12/2017     12.45 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΠΑΟ 1                                                                       4 - 14
 Σάββατο, 02/12/2017 13.30 ΚΑΣΤΕΛΛΑ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                               12 - 7 
 Σάββατο, 02/12/2017  14.15 ΦΑΛΗΡΟ 1-ΦΑΛΗΡΟ 2                                 13 - 14 
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 16/12/2017          12.45  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                                 10 - 3
 Σάββατο, 16/12/2017 13.30  ΦΑΛΗΡΟ 1-ΚΑΣΤΕΛΛΑ                          8 - 5 
 Σάββατο, 16/12/2017 14.15  ΦΑΛΗΡΟ 2-ΠΑΟ 1                            5 - 15
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο, 20/01/2018         12.45 ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΟ 2                                          13 - 9
 Σάββατο, 20/01/2018 13.30 ΦΑΛΗΡΟ 1-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                                   13 - 4
 Σάββατο, 20/01/2018 14.15 ΠΑΟ 1-ΚΑΣΤΕΛΛΑ                                    9 - 4
 
 
PLAY OFFS
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - PLAY OFFS
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
1.  ΠΑΟ 1  4 12 37 - 24  + 13
2.  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  4 9 37 - 30  + 7
3.  ΦΑΛΗΡΟ 1  4 6 27 - 26  + 5
4.  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  4 6 31 - 34  - 3
5.  ΚΑΣΤΕΛΛΑ  4 3 21 - 29  - 8
6.  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  4 0 30 - 37  - 7
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο 03/02/2018 12.45  ΠΑΟ 1 - ΚΑΣΤΕΛΛΑ                 11 - 8        
 Σάββατο 03/02/2018 13.30   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ         12 - 7
 Σάββατο 03/02/2018 14.15   ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ            6 - 2 
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
 Σάββατο 24/02/2018  12.45  ΠΑΟ 1 - ΦΑΛΗΡΟ 1                                   9 - 6         
 Σάββατο 24/02/2018  13.30  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ 14 - 12 
 Σάββατο 24/02/2018  14.15  ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 6 - 10 
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/03/2018 12.45   ΠΑΟ 1 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                             9 - 5      
Σάββατο 10/03/2018 13.30   ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 3 - 6      
Σάββατο 10/03/2018 14.15   ΚΑΣΤΕΛΛΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ   9 - 7        
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 24/03/2018 12.45   ΠΑΟ 1 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ                                    8 - 5   
Σάββατο 24/03/2018 13.30   ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΚΑΣΤΕΛΛΑ             9 - 6
Σάββατο 24/03/2018 14.15   ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ             9 - 7
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/04/2018 12.45   ΠΑΟ 1 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                           
Σάββατο 14/04/2018 13.30  ΦΑΛΗΡΟ 1 - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  
Σάββατο 14/04/2018 14.15   ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ  
 ΑΠΟΝΟΜΕΣ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
 
 
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ - ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ   |   ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ   |   ΟΜΑΔΕΣ   |   ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 

Α' ΟΜΙΛΟΣ
B' ΟΜΙΛΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ - B' ΟΜΙΛΟΣ
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
1.  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  5 15 64 - 25 +39
2.  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ  5 12 59 - 33 +23
3.  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  5 6 35 - 45 - 10
4.  ΠΑΟ 2  5 6 39 - 43 - 4
5.  ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  5 3 29 - 49 - 20
6.  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  5 3 33 - 64  - 31

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο, 04/11/2017     12.45 ΝΟΒ-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  18 - 7    
Σάββατο, 04/11/2017 13.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  17 - 7    
Σάββατο, 04/11/2017 14.15 ΠΑΟ 2-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ     7 - 14     
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 25/11/2017     12.45 ΝΟΒ-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2                   15 - 8
Σάββατο, 25/11/2017 13.30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ                    4 - 6
Σάββατο, 25/11/2017 14.15 ΠΑΟ 2-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ                      9 - 12
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 09/12/2017     12.45 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ        3 - 11    
Σάββατο, 09/12/2017 13.30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  10 - 5
Σάββατο, 09/12/2017 14.15 ΝΟΒ-ΠΑΟ 2   9 - 2
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 13/1/2018    12.45 ΝΟΒ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ         9 - 7    
Σάββατο, 13/1/2018 13.30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ   11 - 7 
Σάββατο, 13/1/2018 14.15 ΠΑΟ 2-ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ   9 - 4
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο, 27/1/2018        12.45 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ-ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ         3 - 13
Σάββατο, 27/1/2018 13.30 ΝΟΒ-ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ    
Σάββατο, 27/1/2018 14.15 ΠΑΟ 2-ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2           14 - 4 
 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΑΣ
   
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  ΚΥΠΕΛΛΟ ΦΙΛΙΑΣ
    ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΤΕΡΜΑΤΑ (+/-)
 1. ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ  4  10  42 - 26 +16
 2. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1   4  10  38 - 24 +14
 3. ΠΑΟ 2  4  6  33 - 27 + 6
 4. ΦΑΛΗΡΟ 2  4  6   32 - 27  + 5
 5. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  4  3  26 - 39 - 13
 6. ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  4  0  23 - 51 - 28
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 10/02/2018 12.45   ΠΑΟ 2 - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 7 - 13 
Σάββατο 10/02/2018 13.30   ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ 2 - ΦΑΛΗΡΟ 2 7 - 11 
Σάββατο 10/02/2018 14.15  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ   10 - 7     
 
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 03/03/2018 12.45   ΠΑΟ 2 - ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1                       3 - 6    
Σάββατο 03/03/2018 13.30  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 7 - 11   
Σάββατο 03/03/2018 14.15  ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΑΛΗΡΟ 2 9 - 6   
 
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 17/03/2018 12.45   ΠΑΟ 2 - ΦΑΛΗΡΟ 2     7 - 4 
Σάββατο 17/03/2018 13.30  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑΣ 2     13 - 5
Σάββατο 17/03/2018 14.15   ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ     11 - 4
 
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 31/03/2018  12.45   ΠΑΟ 2 - ΝΗΡΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2  16 - 4   
Σάββατο 31/03/2018 13.30  ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 9 - 9 
Σάββατο 31/03/2018 14.15 ΦΑΛΗΡΟ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 11- 4  
 
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Σάββατο 14/04/2018 17.15   ΠΑΟ 2 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ               
Σάββατο 14/04/2018 18.00   ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 1 - ΦΑΛΗΡΟ 2  
Σάββατο 14/04/2018 18.45   ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ   
 ΑΠΟΝΟΜΕΣ-ΒΡΑΒΕΥΣΕΙΣ
89010 Επισκέψεις